Θέλετε να ζήσετε μία μοναδική εμπειρία την Κυριακή 24 Απριλίου;
Δηλώστε συμμετοχή στο This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. έως τις 3 Απριλίου και γίνετε μέρος στην πιο δυνατή Ελληνική ποδηλατάδα, με συμμετέχοντες, 300 ξύλινα ποδήλατα και φίλους απ’ όλο τον κόσμο!
Πρόγραμμα
- 9:00 π.μ
αναχώρηση από το κατάστημα COCO-MAT Κηφισιάς
- 10:30 π.μ
στάση στο Καλλιμάρμαρο
- 12:00 μ.μ
αναχώρηση για την Ακρόπολη, Πλάκα, Σύνταγμα
- 15:00 μ.μ
επιστροφή στο κατάστημα COCO-MAT Κηφισιάς
- 17:00 μμ
Party με ζωντανή μουσική με Ελληνικά βιολογικά προϊόντα και άλλες ευφάνταστες δραστηριότητες όπως παραγωγή φρεσκοστημένου χυμού με το ποδήλατο χωρίς ρεύμα και μπαμπού στυλό με το όνομά σας!
![](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/v/t1.0-9/12294768_985689168177632_3426901937616407397_n.jpg?oh=1dcfecdf7eca4c74d1be3a08ee954294&oe=5791EF49)